Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pardubice znovu ovládne MMA, a to v podání mistrů technik

MMA
Pardubice opět zažijí večer mimořádných duelů! Organizace XFN se totiž vrací do města, které má MMA v oblibě. A k vidění budou veliké české hvězdy. Své kvality znovu předvede mistr technik Patrik Kincl, velikým soubojem večera bude jistě bitva Jarlosava „Juboxe“ Pokorného s troufalým vyzyvatelem z Rakouska Mochamedem Machaevem.

Velikou pozornost si zaslouží i návrat do klece krásné bojovnice Sandry Maškové i další bitva Davida Dvořáka. Návrat na místo činu. XFN se vrací do Pardubic, protože diváci v tomto městě už dvakrát dokázali, jak si umí galavečer MMA užít a vytvořili vždy mimořádnou atmosféru. Nejinak tomu určitě bude i 10. listopadu, kdy bude ČSOB Pojišťovna Arena dějištěm XFN 13. Na akci předvedou své kvality skvělí čeští bojovníci v čele s Patrikem Kinclem.

„XFN v Pardubicich patří k mým srdečním záležitostem. Vždy tu byla skvělá atmosféra, která každého vyhecovala k nejlepším výkonům,“ pochvaluje si Kincl. „Já se tentokrát utkám s Alexandrem Dolotěnkem. Jde o ukrajinského šampiona v combat sambu a brazilském jiu jitsu s rekordem 20–9 v MMA, který zápasil i na ACB,“ říká osmadvacetiletý bojovník, který patří mezi nejzkušenější a nejlepší zápasníky v České republice. „V Pardubicích se představí i další kluci z All Sports Academy. David Dvořák, který patří do první třicítky v evropském zebřičku, Jaroslav Jubox Pokorný, Tomáš Kvapil, Jakub Bahník, Lukáš Chotěnovský a v předzápasech se představí naše mladá naděje Venda Štěpán!“ představuje Kincl své parťáky.

Zmíněného „Juboxe“ Pokorného, jenž dostal přezdívku podle specifické kombinace technik juda a boxu, čeká ostrý střet s ani ne dvacetiletým rakouským vyzyvatelem Mochamedem Machaevem, který se zatím profiluje jako veliký talent smíšených bojových umění. Pokorný však pro něj bude určitě těžkou zkouškou. „Můj soupeř je mladý talentovaný kluk, který si momentálně věří víc, než je zdrávo,“ komentuje třiatřicetiletý český gladiátor. „Bohužel ho nikdo neusměrnil, a proto jeho slibně rozjetou kariéru rád ukončím,“ doplňuje rázně a dodává, že se už do klece v Pardubicích těší. „V Pardubicích zápasím hrozně rád. Je to moje domácí prostředí, kde se cítím dobře a na mém výkonu to je vždy znát,“ usmívá se Pokorný. Mnoho fanoušků jistě ocení i návrat do oktagonu v podání krásné bojovnice Sandry Maškové, která sice svůj druhý MMA duel prohrála, ale třetím se chce dostat na vítěznou vlnu.

Místo: ČSOB Pojišťovna ARENA (Sukova tř. 1735, Pardubice I) Termín: sobota 10. listopadu, od 19.00

Mohlo by vás zajímat

Další články