Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Pařba ve Varech? Pořádná divočina! Podívejte se, jak vyrazili na párty obyčejní lidé

V Karlových Varech to žije!
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 28 fotografií
Není nic lepšího, než přijet do Karlových Varů a vychutnat si ty nejoriginálnější kousky filmového světa. Jsou ale tací, kteří si do Varů zkrátka přijíždějí zapařit. Obdiv mají ti, kteří zvládnou oboje. Vzhledem k tomu, že se filmový festival těší velké prestiži, honosné ulice se tak na pár dnů stávají módním molem. Podívejte se na ty nejhezčí a ty nejbizarnější kreace, které lze potkat.

Letošní třiapadesátý ročník filmového festivalu se pomalu ale jistě rozjíždí. Za sebou máme zahájení a nelze si nevšimnout dalších davů lidí, které sem proudí zdaleka nejen z okolních měst, ale z celého světa.

Vzhledem k úrovni festivalu, který se řadí po bok takových, jako je třeba Berlinale nebo Cannes, musíte pochopitelně nějak vypadat a toho se zdejší hosté velmi rádi drží. V ulicích tak natrefíte na neskutečné kočky, na kterých můžete skutečně oči nechat.

Hlavní centrum zábavy je Becher Bar, který se nachází hned vedle hotelu Thermal. Z názvu lze odvodit, z čeho se asi drinky budou skládat. Kromě klasického Betonu (Becherovka a Tonic) si můžete objednat i Red Beton, ve kterém je navíc zrádný sirup.

Toho zvládly návštěvnice vypít víc než dost. No co? Jsme přece ve Varech!

Mohlo by vás zajímat

Další články