Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pařba v Bangkoku: Zamilovaná Agáta odložila děti tatínkům a užívá si se svým Zdeňkem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
láska
Agáta Prachařová (34) odložila děti a odjela se svým novým přítelem relaxovat do slunného Thajska. Sama prý nechápe, jak dlouho vydržela bez návštěvy Bangkoku. Bývalá modelka tuto metropoli miluje a užívá si ji plnými doušky. Své zážitky nezapomíná sdílet na Instagramu. V plné kráse ukázala přítele Zdeňka, nově upletené copánky i prsa v hlubokém výstřihu.

Agáta (34) je šťastná jako blecha. Ve svém oblíbeném Bangkoku si užívá jako za starých časů. Thajské pochoutky, bary, masáže, výlety lodí, to vše za pár korun a navíc po boku své nové lásky…

Relax s přítelem

Snímkem z letiště se Agáta pochlubila už začátkem týdne a napsala pod něj jasné a stručné „Tak čus… pro info a zbytečný otázky… děti mají i tatínky;)).“ Po delší době si tak dala Agáta, která je v jednom kole, pauzu a odjela relaxovat do tepla. Kdo jiný by jí měl dělat doprovod než její nový přítel Zdeněk Turek. Sympatický makléř je velký fešák a Agáta vypadá velmi zamilovaně.

Děti mají své tatínky

Malá Mia aktuálně tráví čas se svým tatínkem Jakubem Prachařem (36), který už také vyrazil s přítelkyní Denisou Dvořákovou na dovolenou. Místo tepla ale zvolil české hory – konkrétně Pec pod Sněžkou, ke strávili několik dní v společnosti Libora Boučka (39) a jeho manželky Gábiny. Do Pece mimochodem jezdil Jakub velmi často s Agátou.

I když to v létě ještě tak nevypadalo, manželé teď už žijí každý svůj život a čekají jen na finální verdikt soudu, který jejich manželství rozvede. Alespoň se ale už ani jeden z nich netrápí a užívají si po boku svých nových protějšků. Pohodu a lásku z nich cítí i jejich děti a to je pro každého rodiče to nejdůležitější.

Související články

Další články