Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Paranoidní Shopaholicadel: V panice a strachu hromadně blokuje followery

Shopaholicadel: Ze strachu se zbavuje followerů
Zdroj: se souhlasem Tv Barrandov
+ Další fotografie
panika

Křehká psychika bizarní youtuberky Shopaholicadel se hroutí jako domeček z karet. Adéla Pulcová se ze strachu z anonymního profilu ve velkém zbavuje svých followerů. Ve videu zveřejněném na YouTube vysvětlila, kdo všechno dostane okamžitý ban.

Strach a blokace

Vypadá to, že youtuberka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se třese strachy. Na základě výhrůžek anonymního YouTube účtu Endgameadel se pustila do zásadních opatření na svém tiktokovém profilu. Jak se ukázalo během nedávného živého streamu, který sledovalo pouhých něco málo přes 70 followerů, je kontroverzní postavička českého internetu podrážděná více, než je u ní obvyklé.

V poslední době pořádá živé streamy hlavně proto, aby naháněla sledující na profil svého přítele Honzy, ke kterému se v poslední době začíná chovat až podezřele podobně, jako před časem ke svému expříteli Davidovi, čehož si nelze nevšimnout. Pak ale nastala nečekaná hromadná blokace jejích followerů.

Museli jít...

"Říkám, lidi, co se mi nebudou zdát, mají málo sledujících, když jich mají třeba jenom 10... Když jich máte 100 a více, tak je to v pořádku. Když nemáte profilovku, nebo profilovku, kde je nějaká pí*ovina, nebo máte černou profilovku, tak bohužel jdete do bloku," vysvětlila ve videu sledujícím, na co se mají v příštích chvílích připravit. "Ochrana a bezpečí nade všechno," dodala.

Do blokace šli i ti, kdo ji zasponzorovali. "Dominiko, dík za dáreček, ale černá profilovka, takže musíš jít," rozloučila se bez milosti s jednou ze svých donátorek. Jestli za Adéliným hromadným blokováním stojí její žaludeční problémy, nebo strach z tajného uživatele, který chce, aby opustila český internet, není zatím známo.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy