Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Parádní proměna vévodkyně Kate: Změnila účes a neskutečně prokoukla

Kate Middleton má nový účes
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Změna

Princezna Kate Middleton (41) opět zazářila. Před několika dny navštívila mužskou věznici v Surrey ve Velké Británii, aby podpořila charitativní organizaci zabývající se léčbou závislostí. Kate tentokrát překvapila veřejnost novým účesem, jak upozornil zahraniční web Style Caster.

Zatímco o Meghan Markle se v médiích píše spíše negativně, na princeznu z Walesu, Kate Middleton, pějí britští novináři samou chválu. A to podle mnohých právem. Kate ví, jak se chovat ve společnosti a jak se správně oblékat a upravit.

Před pár dny uchvátila veřejnost svými novými vlasy. Vypadá to, že si na podzim vyžádala změnu, která jí velmi svědčí. Vlasy má sestříhané, natočené a nechybí ani trendy ofina, která Kate dodává na šarmu. Web Style Caster také upozornil na to, že má Kate možná také novou barvu - a to tmavší hnědou.

Podporuje charitu

Svůj nový účes ukázala během návštěvy mužské věznice v Surrey ve Velké Británii. Podpořila tím charitativní organizaci Forward Trust, zabývající se léčbou závislostí. „Patronka navštívila věznici, aby se dozvěděla to, jak charita podporuje osoby v systému trestního soudnictví, aby se zvládli zotavit ze svých závislostí,“ prozradil zdroj pro web People.

Lidem se závislostí jsou ve věznici poskytovány workshopy, které jsou zaměřeny na obnovení komunikace a důvěry mezi vězni a jejich blízkými. Kate začala s touto organizací spolupracovat v roce 2011, když se provdala za prince Williama.

Související články

Další články