Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pár ze show Svatba na první pohled rozdělil Česko: Sympaťák František a kyselé zelí Natálie

Pár ze show Svatba na první pohled rozdělil Česko: Sympaťák František a kyselé zelí Natálie
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 7 fotografií
reality show
Televize Nova ve středu odvysílala pilotní epizodu reality show Svatba na první pohled. Pečlivě vybraní nezadaní odvážlivci se v experimentu poprvé setkají se svým budoucím životním partnerem až před oltářem. Výběr partnera nechali na odbornících z oblasti psychologie a biologie. Ti z nezadaných zájemců vytvořili po náročných testech kompatibilní páry. Jako první se dali dohromady podnikatel František (36) a Natálie (23), zubní sestra z Ukrajiny. Sympatičtí novomanželé ale vyvolali v lidech na sociálních sítích horečné diskuze.

Všichni jedinci prošli psychologickým vyšetřením, testem kompatibility DNA, čichovým testem a testem atraktivity. Z hlediska analýzy DNA se k sobě nejvíce hodí partneři, kteří mají co nejodlišnější strukturu DNA (konkrétně její úsek, který je zodpovědný za imunologické procesy).

"Porovnání úseků DNA poskytuje zcela přesná čísla. Čichový experiment zase odhalí, kdo je nám tímto smyslem příjemný. Partner, který je pro nás biologicky kompatibilní, nám totiž vždy voní," uvádí DNA expertka reality show RNDr. Jaroslava Babková, PhD

Po svatbě na první pohled čeká první novomanželskou dvojici Františka a Natálii svatební cesta a čtyři týdny společného života v jedné domácnosti. Poté přijde Den rozhodnutí, kdy se musí každý z účastníků vyjádřit k tomu, zda hodlá se svým partnerem v započaté životní cestě pokračovat nebo jestli se chce rozejít.

"V tomto projektu se snažíme pojmout otázku vztahů z druhé strany. Rozbít to, jakou má kdo představu o svém ideálním partnerovi, a pokusit se nezadaným zájemcům vhodného partnera najít podle jiného klíče, než jak si ho hledají sami," upřesňuje psycholožka Katarína Szabados Filasová

Tváříš se jako kyselé zelí, vzkazují lidé Natálii

František i Natálie jsou oba dva mladí a velmi sympatičtí lidé, kteří se snaží najít lásku. Diváci ale po zhlédnutí pilotního dílu jsou přesvědčeni, že ze strany Natálie se jedná pouze o přetvářku.

"Krásný pár, to ano... ale bojím se, že Natálce nebude František dost dobrý...Tvářila se, jak kyselý zelí, pomalu se na něho ani nepodívala....Už teď je mi Františka líto.....Takový sympaťák," píší lidé v komentářích.

"Moc jim to slušelo, krásný pár, on byl sympaťák, přála bych jim to, ale ona byla hodně odtažitá," přitakávají další.

Najdou se ale i tací, kteří Natálii věří. "Nevím, podle čeho posuzujete, že je psí čumák a co já vím co ještě, vždyť nemohla chudák ani mluvit ani dýchat, jak byla nervózní ...za mně jsou sympaťáci oba dva," píší.

Související články

Další články