Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Pár týdnů před olympiádou zemřel obrovský sportovní talent. Jacksonovi bylo pouhých osmnáct let, sám zachránil dvě dívky

Jackson James Rice dělal závodně kite foiling.
Zdroj: Instagram Jacksona Jamese Rice
Předchozí Další
+ Další fotografie
Úmrtí

Jackson James Rice tragicky zemřel jen několik týdnů před svou premiérou na olympijských hrách v roce 2024. Šlo o nastupující hvězdu na kite foilových závodech. Bylo mu pouhých 18 let. Informace přinesl web TMZ.com.

Svět sportu pláče. Navždy odešel osmnáctiletý sportovec Jackson James Rice, jak informoval jeho otec Darren. Nešťastná tragédie se stala v sobotu, kdy se mladík volně potápěl ve státě Tonga.

Otec vypověděl, že se jeho tělo našlo kolem 12:15 na mořském dně pod lodí, jak citoval web TMZ.com. Snažili se o resuscitaci, ale bylo příliš pozdě. Jackson James Rice byl týdny od toho, aby se představil na letošních olympijských hrách v Paříži. Sport kite foiling se stal totiž součástí her.

"Byl to úžasný kite foiler. Dostal se na olympiádu a získal by na ní velkou lesklou medaili. Měla jsem toho nejúžasnějšího bratra na celém světě a bolí mě, když musím oznámit, že zemřel," napsala jeho sestra Lily na Facebooku.


Kromě toho, že byl JJ nadaným sportovcem, byl také hrdinou. V roce 2021 se mu podařilo zachránit dvě dívky poté, co se na Faleloa převrátil trajekt, jak povyprávěl jeho otec.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy