Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pár si užíval sexuálních hrátek přímo na sedadle v letadle! Posádka ho nezastavila!

Opilý pár se na sedadle letounu společnosti Ryanair oddával sexuálním hrátkám. Na letu z Manchesteru na Ibizu pobavil cestující a posádka ho překvapivě při jeho hrátkách nechala.

Pasažér Kieran Williams uvedl, že zaslechl pár, jak se baví o tom, že by si to rádi „rozdali“, ale nikdo z cestujících nepočítal s tím, že by to pár ve skutečnosti udělal. Muž se prý dokonce ptal cestujících nahlas, jestli někdo nemá kondom. Poté se ani neobtěžovali odejít na toaletu. Žena si svého milého osedlala přímo na sedačce, sundala si kalhotky a podle svědků se střídavě věnovali sexu.

Žena sedící vedle dovádějícího páru požádala o přesazení, a přesto, že jí posádka vyhověla, pár samotný v jeho nevhodných aktivitách nezastavila. Většina cestujících se incidentu opravdu smála, ale fakt, že posádka nezasáhla, už tak vtipný není.

„Za žádnou cenu netolerujeme žádné nevhodné chování jakéhokoliv pasažéra. Toto chování bylo neakceptovatelné a budeme přistupovat k sankcím,“ uvedl tiskový mluvčí společnosti. K tomu, proč posádka nezasáhla, se ovšem nevyjádřil.

Související články

Další články