Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pár se dočkal vymodlené dcery: Když rodiče zveřejnili foto dívenky, lidé jí začali přát smrt!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
lidské zlo
Naffi a Rachel Goldmanovi dva roky netoužili po ničem jiném než po dítěti. Když už přestávali doufat, tak se stal zázrak. Oběma bylo sděleno, že se stanou rodiči. Jejich holčička Batya se ale narodila s velmi vzácným a vážným onemocněním. I přes všechny útrapy se jinak šťastná maminka rozhodla, že fotku své prvorozené dcery zveřejní na Facebooku. V žádném případě ale nedoufala, že se na její děvčátko snesou tak odporné komentáře.

Lidská zloba opravdu nezná mezí. Naffi a Rachel Goldmanovi se dva roky pokoušeli o dítě. Když se jim to konečně podařilo, tak doktoři zjistili, že se jejich dcera narodí postižená. I přesto se budoucí maminka odmítla svého dítěte vzdát a rozhodla se si ho nechat.

Malá Batya to nemá ale lehké hned od narození. Její matka zveřejnila fotku Batye na sociální síti. Okamžitě se ale pod snímkem začaly hromadit nenávistné komentáře. Jeden z nich dokonce přál malé dívence smrt.

Batya se narodila s vážnou poruchou, kdy není schopna sama dýchat, má zdeformovanou lebku, zkroucenou páteř a je slepá a hluchá. Rachel se dozvěděla o vážné nemoci v sedmém měsíci těhotenství, ale odmítla se dítěte vzdát.

Odporné komentáře lidí ji ale zaskočily. "Nevěřili jsme, že takoví lidé existují," dodala zničená Rachel. O příběhu nemocné holčičky a otřesném chování lidí na sociálních sítích informoval DailyMail.

Související články

Další články