Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pár měsíců po porodu má postavičku jako lusk: Nikol Dotková předvedla na mole smyslné křivky

Zdroj: Instagram Nikol Dotkové
+ Dalších 6 fotografií
móda

Půvabná modelka Nikol Dotková pár měsíců po porodu vypadá skvěle. Málokdo by řekl, že se nedávno stala maminkou. Své krásné křivky ukázala během Czech Fashion Weeku, během kterého předvedla nádherné modely.

Modelka, ale aktuálně zejména novopečená maminka, Nikol Dotková překvapila fanoušky svou skvostnou postavou velikosti XS, kterou se chlubí pouhých pár měsíců po porodu. Postavičku jako lusk ale rozhodně nemá zadarmo. "Návrat mi trval asi měsíc, samé kočárkování a bříško stáhlé. Už je mi zase hej a mohu opět pracovat, teď už i s prckem. Návrat do velikosti XS, jsem dříč a zvládla jsem to," uvedla před nedávnem na svých sociálních sítích.

Svou skvělou formu předvedla během Czech Fashion Weeku, během kterého vynesla skvostné modely od Luďka Hanáka a Jiřiny Matoušové, která je návrhářkou a majitelkou firmy Werso.

Její fanoušci a celebrity se předhánějí v pochvalných komentářích. "Nejhezčí modelka!! Mateřství vám svědčí!!!" napsal do komentářů pod fotky z přehlídky Richard Chlad. "Nádherná," napsala modelce Eva Feuereislová.

Související články

Další články