Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pár drobných z něj udělalo boháče: Muž si koupil los za 52 korun, vyhrál 5,4 miliardy

výhra
Neuvěřitelné štěstí právě prožívá neznámý sázející z italského města Lodi. Ten si v tamním baru koupil los v přepočtu za 52 korun, díky kterému se stal majitelem rekordní výhry v italské loterii Superenalotto. Na konto se mu připíše 209 milionů eur, v přepočtu tedy zhruba 5,4 miliardy korun.

Důkazem toho, že občasné sázení v loterii se vyplácí, je majitel výhry 5,4 miliardy korun. Zatím neznámý muž, který se o výhru ještě nepřihlásil, si v baru v italském městě Lodi koupil za 52 korun los. Když volil náhodná čísla, nemohl tušit, že se z něj díky pár drobným stane miliardář. Podle italských médií jde o rekordní výhru v loterii Superenalotto.

Sázející má nyní 90 dní na to, aby se o výhru přihlásil, praxí ovšem je, že výherci obvykle musí tak radostnou zprávu vstřebat a nepřihlásí se okamžitě. Pracovníci a majitelé baru, ve kterém byl los zakoupen, měli ze zprávy o výhře obrovskou radost. Na místo se začala okamžitě sjíždět italská média. „Jsme nadšení, že někdo díky losu od nás vyhrál. Vypadalo to, že sázející člověk nemá s hazardem moc zkušeností a myslíme si, že díky tomu bude mít z výhry o to větší radost a bude překvapen. Snad se o ni podělí s potřebnými,“ uvedla dcera majitele baru.

Podobné štěstí se v červnu usmálo i na Čecha, který v Eurojackpotu vyhrál 1,4 miliardy korun. Ten k hlavní výhře musel trefit sedm čísel. Ačkoliv nevyhrál ani zdaleka takovou částku, jako šťastlivec z Itálie, jeho radost byla zcela jistě stejně obrovská.

Mohlo by vás zajímat

Další články