Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Papírový dům z ní udělal hvězdu: 10 žhavých snímků herečky Úrsuly Corberó alias Tokio

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Galerie
Španělský seriál Papírový dům patří aktuálně k jednomu z nejoblíbenějších seriálů vůbec. Je napínavý, má chytrý děj a hrají v něm charismatičtí herci, kteří si získali miliony fanoušků. V partě zlodějíčků s mimořádnými schopnostmi svou krásou vyčnívá Tokio, kterou hraje hraje španělská herečka Úrsula Corberó.

I když se může zdát jako problémová, jelikož kam se pohne, tam se objeví potíže, postava brunetky Tokio do celého děje zkrátka patří. Mužské publikum nějaké ty chybičky rádo odpustí, jelikož pohled na ni je v mnoha případech úchvatný. Je sexy, provokativní a svůdná.

Vždycky chtěla být herečkou

Na začátku třetí série navíc tvůrci nechali diváka nahlédnout i na její bezchybnou postavu v plavkách. Herečka se narodila v Barceloně. Už v šesti letech věděla, že chce být herečkou a zanedlouho se začala objevovat v reklamách. Natočila několik televizních seriálů a filmů. Úrsula je zapálenou feministkou. V roce 2018 se zúčastnila projektu ve prospěch legalizace potratů v Argentině.

Nejsledovanější celebrita

V květnu 2018 se díky celosvětovému úspěchu seriálu Papírový dům stala nejsledovanější španělskou celebritou na Instagramu s více než 12 miliony sledujících. Sociální sítě využívá i ke zvýšení povědomí o změně klimatu.

Aktuálně žije v Madridu s hercem Chinem Darínem, se kterým randí od roku 2016. V domácnosti s nimi žije i pes jménem Lolita.

Podívejte se do galerie na deset sexy fotek této španělské krásky.

Související články

Další články