Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Papežský plivanec do tváře umučených? František přijal Krista ukřižovaného na srpu a kladivu!

Prezident Bolívie Evo Morales dal papeži sošku Krista. Ježíš je ukřižovaný na srpu a kladivu. Papež František tento bizarní dárek přijal. Někteří katolíci to cítí jako plivnutí do tváře, jiným se chce zvracet.

Že je bolivijský prezident Evo Morales levicový pošuk, to se tak nějak všeobecně ví. Že na jeho levičáckou notu zahraje i papež František, to mnohé šokovalo. Na druhou stranu, co taky čekat od Jihoameričanů, že? Papež pochází z Argentiny a tam má svou církev i čutálista Diego Armando Maradona.

Srp a kladivo jsou totiž symbol komunismu. Víte, koho s oblibou vraždili komunisté? Ano, katolické kněží. Likvidovali je po stovkách.

Kdo to nechápe, tak mu pomůžeme drobným příkladem. Je to to samé, jako kdyby před vámi stála právě znásilněná holka a vy byste ji zkusili utišit tím, že jí dáte lízátko ve tvaru penisu v erekci. Slečna by na to koukala asi jako František na srp a kladivo.

Trochu ho to rozhodilo, ale dárek přijal. Měl ho samozřejmě odmítnout. Šéf katolické církve musí občas ukázat, že umí říct ne. Takhle připomíná hárajícího mopslíka, který se otírá o každou nohu, která se mu připlete do cesty.

„Vrcholem arogance je používat Boha, aby sloužil ateistickým ideologiím,“ reagoval na podivný dárek španělský biskup José Ignácio Munilla.

Co dostane František od Moralese příště? Ukřižovaného Lenina?

Související články

Další články