Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Panu Josefovi na dovolené ruply nervy: Největší ostudu dělají Slováci! Na plážích se cpou rohlíky se salámem!

Slováci dělají největší ostudu!
Zdroj: archiv
Konečně někdo trumfl Čechy v jejich trapnosti na dovolené. A ani nemusíme chodit kdovíjak daleko. Největší ostudu pro tenhle rok sklidili naši sousedé Slováci. Vtipné je, že právě Slovák byl ten, který upozornil na sociální síti na jejich příšerné chování.

Co se týče dovolených a pobytu u moře, tak zatím měli nejhorší pověst Češi. Nevychovaní burani, kteří jsou schopni dotáhnout až na pláž plechovky s fazolemi, zavařovací sklenice s gulášem a basu piv.

Jak se ale zdá, tak Čechy v tomhle předběhli letos Slováci. Jistý pan Josef, který se rozhodl jet letos na dovolenou, popisuje svůj nejhorší zážitek právě s našimi bratry Slováky. Josef byl natolik znechucený z chování svých spoluobčanů, že svůj příšerný zážitek sdílel na facebookové stránce Tabule hanby.

„Na tabuli hanby patří Slováci. Za týden co jsem na dovolené u moře, jsem zažil dva turnusy Slováků – 150 kusů. První byli normální, společenští, slušní. No ale pak přišla katastrofa,“ komentuje rozzuřený pán svou zkušenost se Slováky na dovolené.

„Jdu ráno na pláž s tím, že bude hodně lehátek volných. Omyl, hloupí Slováci si na všechny nahází ručníky a jdou se procházet po rezortě. O tom, že mají na pláží rohlíky se salámem ani nemluvím. Všechno je drahé, studené a nebo je tu teplo. Sakra, však oni si sami vybrali dovolenou, nebo snad neví, kam jedou? Nadávky v každé větě, děti ječí, rodiče ječí na děti, personál hlavu v dlaních. A potom, že nás všichni berou za primitivy. Ani se jim nedivím, jdu si dát hrušku. Na zdraví,“ zakončil svůj velmi kritický status a nezapomněl dodat, že za takovéhle Slováky se opravdu stydí.

Související články

Další články