Co se týče dovolených a pobytu u moře, tak zatím měli nejhorší pověst Češi. Nevychovaní burani, kteří jsou schopni dotáhnout až na pláž plechovky s fazolemi, zavařovací sklenice s gulášem a basu piv.

Jak se ale zdá, tak Čechy v tomhle předběhli letos Slováci. Jistý pan Josef, který se rozhodl jet letos na dovolenou, popisuje svůj nejhorší zážitek právě s našimi bratry Slováky. Josef byl natolik znechucený z chování svých spoluobčanů, že svůj příšerný zážitek sdílel na facebookové stránce Tabule hanby.

„Na tabuli hanby patří Slováci. Za týden co jsem na dovolené u moře, jsem zažil dva turnusy Slováků – 150 kusů. První byli normální, společenští, slušní. No ale pak přišla katastrofa,“ komentuje rozzuřený pán svou zkušenost se Slováky na dovolené.

„Jdu ráno na pláž s tím, že bude hodně lehátek volných. Omyl, hloupí Slováci si na všechny nahází ručníky a jdou se procházet po rezortě. O tom, že mají na pláží rohlíky se salámem ani nemluvím. Všechno je drahé, studené a nebo je tu teplo. Sakra, však oni si sami vybrali dovolenou, nebo snad neví, kam jedou? Nadávky v každé větě, děti ječí, rodiče ječí na děti, personál hlavu v dlaních. A potom, že nás všichni berou za primitivy. Ani se jim nedivím, jdu si dát hrušku. Na zdraví,“ zakončil svůj velmi kritický status a nezapomněl dodat, že za takovéhle Slováky se opravdu stydí.