„Děkuji všem, kteří mi drželi palce! Bylo pro mě velikou ctí reprezentovat Českou republiku a jsem plná neskutečných zážitků a pozitivních emocí. Je opravdu nádherný pocit probojovat se do TOP 15 z celého světa,“ prozradila po úspěchu Markéta. Prestižní soutěž jí podle jejích slov nabídla mnoho nových zkušeností, ale i hodně dřiny či nelehkých momentů. „Hned po příletu do Soulu přišla taková první sprcha. Zapomněli mě na letišti vyzvednout, tak jsem si sama musela poradit a dostat se do hotelu, nebo při finálovém večeru mělo molo tak kluzký povrch, že jsem hned s prvním vstupem uklouzla, ale naštěstí jsem nespadla, vše ustála a na výrazu nedala nic znát,“ smála se kráska, která hodně dřela na tom," aby měla skutečně dokonalou postavu":https://www.extra.cz/…-nic-nestoji.

"Pracovala jsem na své postavě už v rámci příprav na finále České Miss, tak jsem se cítila dobře, ale byla jsem překvapená, že více jak polovina holek měla plnější ženské tvary, žádné anorektičky.“

Na Miss Global Beauty Queen se Markéta dostala díky Jozefovi Oklamčákovi, kterého v průběhu finálového galavečera České Miss 2017 nesmírně zaujala. Právě on vlastní licenci na tuto soutěž za Českou i Slovenskou republiku.

A uznejte sami v galerii, že Markéta se rozhodně má čím pochlubit.