Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pánové, zaplatili byste si je? 12 podob kanadských prostitutek z druhé světové války

Ani jedna mladá a svěží. Všechny vypadají jako matky Adamsovy rodiny.
Zdroj: archivesdemontreal.com
+ Dalších 8 fotografií

Bývalo to takové kanadské město hříchu, kam se stahovala nejen smetánka ze Severní Ameriky, ale i z Evropy. A hlavně během II. světové války se tam vojáci měli jako v ráji. Kanadskému Montrealu se přezdívalo Sin City, protože vyrazit na ulici a nešlápnout na prostitutku bylo téměř nemožné.

Policisté se aspoň naoko snažili udržovat nějaký pořádek, ale nebylo to k ničemu, když stejně oni sami patřili mezi stálé zákazníky těchto dam. Lehké holky a majitelky nevěstinců pozavírali, udělali jim policejní snímek na památku a druhý den už zase dámy poctivě šlapaly ulice.

Archiv města Montrealu nyní vydal unikátní policejní snímky nejznámějších montrealských prostitutek, které už téměř ovládaly ulice a jednotlivé rajony nebo se díky placenému sexu zmohly na vlastní nevěstinec.

Tou asi úplně nejbohatší byla Liliane Brown, žena, které říkali „paní tři bordelů“. Velmi bohatá majitelka domů rozkoší si mohla dovolit i ty nejlepší módní výstřelky, třeba v podobě exotických kožešin, luxusních voňavek a skoro až nemravného bydlení.

Související články

Další články