Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pánové zapláčou: Krásná moderátorka Petra Svoboda se bude vdávat!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 37 fotografií
zásnuby
To, o čem už se dlouhou dobu šuškalo, se nyní ukázalo jako pravda! Krásná moderátorka Petra Svoboda (35) je zasnoubená. Vdávat se bude za partnera Ondřeje Křivku, se kterým tvoří pár už po dlouhých 5 let. Radostnou novinku TV Nova potvrdila sama Petra.

Petra Svoboda, která na Nově začínala jako rosnička a během chvíle díky divácké oblíbenosti zasedla do křesla moderátorky Televizních novin, se bude vdávat! O jejím zasnoubení s partnerem Ondřejem Křivkou se spekulovalo už nějaký ten čas, nyní však Petra radostnou novinku TV Nova potvrdila. „Ano, budu se vdávat. Jsme moc šťastní,“ sdělila moderátorka.

Petra a Ondřej tvoří pár už po dlouhých 5 let a milující partner zásnuby rozhodně nepodcenil. „Detaily si nechám pro sebe, ale bylo to velmi romantické,“ sdělila Nově tajnůstkářská Pe­tra.

O tom, že se Ondřej a Petra budou brát, se šuškalo už před časem. Hrdličky si však chtěly zásnub co nejdéle užívat potají a moderátorka radostnou novinku potvrdila TV Nova až nyní. Je ale jisté, že takto sympatický pár bude mít nádhernou svatbu a že v manželství budou oba spokojení.

Související články

Další články