Lawrensson by se dala pojmenovat dívka, která vznikla spojením dvou světových krásek Jennifer Lawrence (24) a Scarlett Johansson (29).

Jennifer si získala veřejnost filmy Hunger Games a Terapie láskou, kde za hlavní roli získala Oscara. Časopis Rolling Stone ji označil jako nejtalentovanější mladou herečku Ameriky. Její krásy si všimli módní giganti a Jennifer si vybrala spojení s módním domem Dior. Jenn je navíc i velmi sympatická a ráda si ze sebe v různých pořadech, kam je zvána, dělá legraci, což se v strojeném hollywoodském prostředí vidí málokdy.

Další kráskou, pro kterou má slabost například Woody Allen, je Scarlett Johansson (29), která byla v několika anketách nominována na nejkrásnější ženu světa a dvakrát se jí už stala. Herečka navíc prolomila bariéru extrémně vychrtlých umělkyň svými sexy křivkami a jistě jste si všimli, obdivuje je i módní svět. Scarlett spolupracovala se značkou Dolce & Gabbana, Louis Vuitton nebo třeba propagovala luxusní šampaňské.

Tyhle dvě holky v sobě spojují to nejlepší, co je už nějakou dobu trendy, tak si zkuste představit, jaká kráska by asi vznikla spojením těchto dvou. Na výsledek se podívejte do galerie.