Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pánové, tohle tělíčko je volné! Jindy cudná Lucka Borhyová ukázala DOKONALÁ PRSA A POSTAVU v plavkách

Moderátorka se umí pořádně odvázat.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Na televizní obrazovce působí spíš jako zahalená jeptiška, která se stydí odhalit i ramínko. Jenže jakmile není před kamerou, tak Lucie Borhyová (37) odhodí všechen stud a dokazuje, že rozhodně ještě nepatří do starého železa. V plavkách vypadá jako bohyně!

Škoda že Lucku takhle v televizi nevidíme, hned by ty zprávy nabraly jiný říz a určitě by její dokonalá prsa přitáhla větší pozornost. Jen, jak ukázala fotku v plavkách, tak muži začali slintat a ženy závidět. Její postava je totiž krásnější než před porody.

Sama moderátorka to určitě ví, moc ráda „nenápadně“ provokuje a možná tím i ukazuje exsnoubenci Michalu Hrdličkovi (27), o co přišel. A že ona je ta, která se směje naposledy. Tohle tělo už dávno není jeho a ještě k tomu přišel o lukrativní kšeft na Nově, Lucka se mu může už jen posmívat.

Zatím ale ona čeká na toho vysněného prince, tak možná je tohle i určitě forma seznamky, aby pánové nekupovali zajíce v pytli a předvedla, že je krásnější než kdy předtím. Sami posuďte, jak se vám teď sexy blondýnka líbí.

Související články

Další články