Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pánové, tenhle manžel zjistil po 19 letech od svatby, že se jeho žena narodila jako muž. Zůstali byste s ní?

Holka, nebo kluk, vždyť je to fuk.
Zdroj: Twitter
Jan potkal Moniku, když v roce 1993 přijela z Indonésie do Antverp jako au-pair pro děti jeho sestry. Byla to láska jako trám a manželství vydrželo skoro 20 let. Jan měl děti z minulého vztahu, Monika po nich nikdy netoužila. Užívali si jeden druhého až do chvíle, než přijela příbuzná Moniky na návštěvu.

Ta totiž na svou sestřenku nabonzovala rodinné tajemství. Monika se narodila jako muž! Když to Jan zjistil, jeho mužské ego to nerozdýchalo a okamžitě se s manželkou rozešel.

„Byla tak něžná a ženská. Nic nenasvědčovalo tomu, že to býval muž,“ řekl na adresu své budoucí bývalé manželky. „Vždycky se perfektně starala o mé děti a byla jim druhou mámou. Na druhou stranu jí nikdy nešlo vaření a žehlení,“ spekuluje Jan zpětně.

„Na jejím těle nebylo nic, co by připomínalo muže. Je pravda, že během sexu jsme pokaždé museli používat lubrikant. Byla posedlá nakupováním bot a občas po internetu pokukovala po mladších mužích,“ vyjmenovává její nešvary Jan, kterému se zhroutil celý svět.

Lež a tajemství své ženy bere jako obří křivdu a urážku své rodiny. Je ochotný udělat všechno pro to, aby jí co nejdřív dostal ze svého domu.

Související články

Další články