Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pánové, teď se zamilujete: Krásná dívka bezchybně dává hit od Nirvany

Nejenže je nádherná, ale navíc umí i nádherně zpívat. Jess Greenberg má na YouTube už přes čtyřicet videí, ve kterých předvádí svůj talent… a také své přednosti.

Do tohoto článku jsme vybrali její cover verzi slavné písně Heart-Shaped Box od Nirvany, kterou napsal samotný Kurt Cobain. Říká se, že tato dojemná skladba byla inspirována dokumentem o dětech umírajících na rakovinu, a dlužno dodat, že Jess si s ní poradila na jedničku.

Většinu mužských diváků ovšem nepochybně zaujme něco úplně jiného než zrovna Jessiin hlas. To ostatně dokazují i komentáře pod videem. „Díky tobě jsem se naučil ovládat myš levou rukou,“ složil mladé krásce poklonu jeden z uživatelů.

Přestože zlé jazyky tvrdí, že Jess se snaží upoutat pozornost především svým dekoltem, podle našeho názoru disponuje opravdu zajímavým hlasem a navíc i docela obstojně hraje na kytaru. Pokud takhle bude pokračovat dál, jistě o ní ještě hodně uslyšíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články