Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Pánové, sexy sestra Dominiky Myslivcové JE VOLNÁ! Podívejte se, jak se tato kočička s DOKONALÝM ZADEČKEM A POPRSÍM dokáže odvázat

Natálie se je výstavní „materiál“.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Doteď jsme všichni znali jen Dominiku Myslivcovou (21), málokdo věděl, že má mladší sestru. A to by byla vážně škoda, kdyby zůstala ve stínu české Barbie. Umí se totiž pořádně nakrucovat, prsa a prdelku má dokonalé, tak proč si ji pořádně nepředstavit. A ještě k tomu všemu je volná!

Studentka Natálie Myslivcová (18) je opravdu krásná holka, která by se také ráda uchytila v českém šoubyznysu. Zatím to zkouší jako zpěvačka, ale při pohledu na její postavu by z fleku mohla dělat modelku. I tvářičku má koukatelnou. A hlavně je to pořádné zvíře, které se dokáže opravdu odvázat.

Momentálně je se svou sestrou a mámou na dovolené, ale i tak jsme se s Naty spojili a zeptali se jí na pár otázek, protože o této mladé slečince z Ostravy nic nevíme a to je škoda. Nejenže umí fotit pořádně rajcovní fotky, ale stále čeká na svého prince. „Momentálně nikoho nemám,“ řekla nám Natálka, která ale věří, že se brzy objeví někdo, do koho se zamiluje.

Ale zatím by se chtěla věnovat studiu oční optiky a cestování. „Můj největší sen je pořád jen cestovat,“ řekla sexy brunetka, která svou sestru miluje, ale přiznává, že to není její vzor. Chce totiž působit sama za sebe a nechce žít v něčím stínu.

Sama měla také blog, ale nakonec se na něj vykašlala, nebavilo ji to jako Dominiku. „Jako malá jsem ho měla, ale už se tomu nevěnuji,“ upřesnila Natálie, protože není taková exhibicionistka. Přiznala, že by dokonce nikdy nenafotila žádné akty, což je s její postavou vážně škoda.

Aspoň že se ráda předvádí v plavkách, tak se mají muži na co po večerech koukat. A kdyby vám to nestačilo, tak se blýskla i ve videoklipu zpěváka Timmyho Whita, kde také nebyla za jeptišku.

Související články

Další články