Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pánové se nemohli vynadívat. Tereze Voříškové koukaly zpod svetříčku bradavky!

Pánům se tajil dech.
Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
Herečka Tereza Voříšková (28) nedávno způsobila pořádný rozruch, když na projekci prvních dílů nového seriálu Dabing Street dorazila v tenkém upnutém svetříčku. Koukaly jí totiž skrz něj bradavky. Přítomní pánové si jistě mohli ukroutit hlavu. Herečka si tím ale hlavu nelámala.

Na projekci prvních dílů seriálu Dabing Street dorazila i Tereza Voříšková (28). V seriálu hraje Ladu, která se krátkodobým známostem na jednu noc rozhodně nebrání. Máme se tedy na co těšit. Herečka zřejmě není žádná citlivka a dorazila do kina Lucerna v tenkém svetříčku, skrz nějž jí byly vidět bradavky. Večer jasně patřil jí a jejímu outfitu.

Seriál se odehrává v dabingovém studiu. Herečka samotná ale dabing neprovozuje, dle jejích slov jí to moc nejde. Jednou dabovala Scarlett Johansson a nebyl to příliš úspěšný počin, píše Super.cz. „Skončila jsem u toho, že dabuju jenom sama sebe,“ prohlásila na premiéře herečka.

Související články

Další články