Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Pánové, pozor! Nechcete, aby se vám zmenšoval penis? Hlídejte si tuhle věc

Když si nedáte pozor, vašemu nádobíčku hrozí smrsknutí!
+ Další 2 fotografie
Jste spokojeni s velikostí své pánské chlouby? Tak zbystřete, o tuhle radost můžete i s partnerkou brzy přijít. Americkým vědcům se podařilo dokázat, že zmenšení penisu může postihnout každého muže. Stačí, aby se vám v noci neděla jedna věc!

U zdravého muže by mělo během spánku proběhnout minimálně pět erekcí. Tento „cyklus“ je pak po probuzení zakončen erekcí ranní. Vědcům se tento fenomén i přes dlouhá léta bádání dosud nepodařilo vysvětlit. Zato však přišli na něco, co zní velmi znepokojivě!

Poproste svou drahou polovičku, aby vám noční erekci zkontrolovala. Její přítomnost je signálem dobrého zdraví, nepřítomnost zase může mít fatální následky. A to pro velikost vašeho nádobíčka!

Zjednodušeně se dá říct, že bez nočních erekcí bude váš penis trpět. Dlouhodobě to pak může vést až k jeho zmenšení, a to důsledkem nedostatečného prokrvování. Experti však naštěstí znají i odpověď na otázku, jak proti této nepříjemnosti bojovat. „Snažte se zbavit stresu, omezte pití alkoholu a jestli berete léky, poraďte se s lékařem. I ty mohou mít na erekci, nejen tu noční, vliv,“ řekla doktorka Pixie McKenna serveru DailyStar.co.uk.

Kromě alkoholu, a to jak vína a piva, tak tvrdého, byste se měli vyvarovat i drog. I příležitostná extáze na večírku může váš penis navěky poznamenat.

Mohlo by vás zajímat

Další články