Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pánové, postavte se do pozoru a zasalutujte seržantce Therese Vail: Extrémně nebezpečné Miss Kansas, která miluje lov a slouží v armádě!

Jako první soutěžila na Miss USA s tetováním a teprve jako druhá Miss
vstoupila do armády.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií

Je to úplně první misska, která získala šerpu potetovaná, a teprve druhá, co ihned po soutěži vstoupila do armády.

Dvaadvacetiletá Miss Kansas a soutěžící Miss USA je opravdu nebezpečná divoška. Blonďatá kráska miluje zbraně, miluje lov a miluje ozbrojené síly. Z luku střílí stejně dobře jako kdejaký indián, střelné zbraně jí nejsou cizí a už se těší, až ji nadřízení důstojníci vyšlou někam na misi.

Titul Miss Kansas získala Theresa Vail letos, ale v celonárodní soutěži jí hlavní korunka utekla. Nevadí, protože Theresa toho má co nabídnout i tak.

Kromě toho, že je na ni líbezný pohled, tak mluví plynně čínsky, dělá si pilotní licenci na lehká letadla, ve volné disciplíně zpívala árii z opery, na univerzitě dokončuje studium chemie a čínštiny a mezitím ještě zvládá vojenskou školu a armádní výcvik.

Pfů.

Jestli má přítele, to nevíme, ale vzhledem k jejím aktivitám by na něj snad ani neměla čas. A hlavně byste musel být jó třída, abyste tuhle dívku dokázal ohromit. Hodně štěstí.

Související články

Další články