Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pánové, na tohle se raději posaďte! Dobře vybavená účastnice Big Brothera předvádí sexy cviky, ze kterých bude horko i vám!

Pánové, nemusíte vůbec cvičit, ale při pohledu na Chloe Khan se vám čelo
jistě orosí.
+ Další 3 fotografie
Některé z nás chodí cvičit v teplácích, mastných vlasech a nenamalované. Jenomže my jsme obyčejní smrtelníci a ne Chloe Khan, která neupravená nevyleze ani s pytlem na odpadky. Podívejte se, jak náramně to při cvičení slušelo sexbombě, která se živí vlastním tělem.

Nejsme si zrovna jisti, zda se v takovém odvážném oblečení, tunou make-upu a načechranou hřívou chodí cvičit a zbavovat se kalorií, ale třeba to mají ve Velké Británii jinak. Chloe Khan je pěkně divoká Angličanka s pákistánskými kořeny, která se jednou rozhodla, že bude bohatá.

Nechtěla jít ale po vzoru mnoha svých kolegyň a sbalit nějakého starého, prachatého pána. Rozjela svoje podnikání, kde se sice živila svým tělem, ale dostala se až do prestižního časopisu Playboy a poté se začala nabízet přes web kameru, čímž si vydělala miliony a fanoušky má po celém světě.

Nyní si hvězda reality show Big Brother vyrazila za ranním cvičením do londýnského parku. Kdejaká jiná hvězdička by s takovým make-upem a vzhledem šla na party, ale Chloe si chodí takhle prostě zaběhat. Spíše to její cvičení bylo jen naoko, aby ji mohli přítomní fotografové vyfotit z těch nejžhavějších úhlů.

No alespoň se moc nezapotila.

Mohlo by vás zajímat

Další články