Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Pánové na premiéře Ivety: Tragický Josef Kůrka, elegán Artur Štaidl i retro Miroslav Hanuš

Módní policie mužů z premiéry Ivety.
Zdroj: Renata Bušková/koláž eXtra.cz
+ Dalších 28 fotografií
Módní policie

Slavnostní premiéra seriálu Iveta v pražské Lucerně byla ostře sledovanou událostí. I z toho důvodu se měly pozvané celebrity obléknout nejlépe, jak umějí. Zvlášť u mužské části bylo někdy opravdu na co se dívat, avšak leckdy ne zrovna v pozitivním slova smyslu. Účastník Survivoru Josef Kůrka například oblékl na červený koberec šedou teplákovou soupravu. Na další úlety, ale naopak i na povedené módní kreace mužů se podívejte v galerii.

Zřejmě největší pozdvižení, co se týče módní kreace, vzbudil na slavnostní premiéře seriálu Iveta model a účastník Survivoru Josef Kůrka. Ten si totiž společně s partnerkou Angie Mangombe oblékl šedou teplákovou soupravu. Není snad ani nutné připomínat, že na červený koberec a slavnostní premiéru do Lucerny se něco takového absolutně nehodí a je to vrchol nevkusu a ignorace. Je to přitom škoda, protože se tento pár umí jinak oblékat velmi dobře a stylově. Kdyby zvolili něco elegantního, určitě by na premiéře zazářili.

Jako elegán dorazil Artur Štaidl i se svou přítelkyní. Na sobě měl klasický tmavě modrý oblek s kapesníčkem, košili a hnědé společenské boty. Tímto outfitem rozhodně nic nezkazil, vypadal upraveně a na tuto akci vhodně.

Hanuš odhalil hruď

Herec Miroslav Hanuš se odvázal a oblékl barevnou košili s potiskem a tmavé kalhoty. Košili měl navíc rozepnutou víc, než by se hodilo, a herec tak odhaloval svou mužnou chlupatou hruď. Zajímavá kreace na neformální akce, ale na červený koberec se rozhodně nehodí. Tohle se tedy nepovedlo.

Elegantně oblečený byl naopak herec Oskar Hes, který dorazil v černém obleku a triku se stojáčkem. Škoda jen těch bot, které na první pohled nepůsobily tolik elegantně. S klasickými polobotkami by to byla větší sláva. Na druhou stranu má body za kreativitu, je vidět, že se nebojí experimentovat, a především na rozdíl od svých kolegů se nedopustil módního trapasu.

Jak se oblékli další muži na premiéru, na to se můžete podívat v galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy