Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pánové, krutá pravda: 6 věcí, které ženy dělají, když se do vás zamilují

Takže, milí muži, myslíme si, že byste měli vědět, jaké šílenosti vyvádíme my ženy, když se stanete naším vyvoleným. A ano, tohle dělala nebo ještě stále dělá „ta vaše“. Pohodlně se usaďte a pokuste se zpracovat následující informace:

  1. Potkali jste se včera v baru, proběhly nějaké drinky, lehká konverzace, možná i polibek na rozloučenou. Vzal jste si její telefonní číslo. Věřte, že slečna už od rána hypnotizuje displej telefonu, tahá mobil i na záchod, kontroluje, zda ji VŮBEC chodí esemesky, plaší, nadává na to, jaký jste hajzl, propadá úzkostným stavům, volá kamarádkám, že je to divné a že se vám určitě něco stalo, ztratil jste telefon, unesli vás mimozemšťani, umřel vám křeček, cokoliv. Hrkne v ní pokaždé, když mobil zavrní, a když se konečně objeví zpráva od vás, spláchne ji obrovská vlna euforie, opět volá kamarádkám, plaší, tančí, zpívá. Pak se uklidní, opět zavolá kamarádce a zeptá se, zda má odpovědět hned, za hodinu a nebo až večer. Ano, jsme herečky a pozérky. Všechny. Do jedné. Ale jen proto, že vás nechceme ztratit. :)
  2. Pamatujete, jak se vám včera v tom baru hluboce zadívala do očí? Přemýšlel jste nad tím, co jí prolétlo hlavou? Tisíce věcí. Mimo jiné si představuje vaši svatbu a to, jak by asi vypadaly vaše děti, pak by si to s vámi taky chtěla ještě tuhle noc rozdat, ale nesmí, protože byste si mohl myslet, že je dávačka, a stejně si zapomněla oholit nohy. Taky si mohla vzít sakra jiné šaty, tyhle ji moc obepínají, no snad si nevšimnete toho špíčku na břiše.
  3. Z většiny žen, když se zamilují, se stávají stíhačky. Důležité je, abyste se nikdy nedozvěděl, že se na vás někde ptala, že si vás gůglila a že vaši zeď na Facebooku umí nazpaměť. Uvařila vám vaše oblíbené jídlo? A odkud o něm ví? Ani se neptejte.
  4. Nejsme naivní a víme, že i vy muži si mezi sebou říkáte všechno. Ale naše komunikační kanály jsou na daleko vyspělejší úrovni. Silné jsme hlavně v rychlosti toku informací. Ještě než jste včera dojel z baru domů a zavřel za sebou dveře, pět slepiček už se stihlo dozvědět, že jste měl vážně super vůni.
  5. Většina žen také jde okamžitě do sebe. Cvičení, kadeřník, nehty, kurz paličkování a břišních tanců, možná i solárko, nutně potřebuje nové džíny. Jo a prádlo. Krajkových podprsenek má sice doma třicet, ale nutně by potřebovala ještě tu v barvě fuchsie. Té neodoláte. Možná by to sneslo i nějakou novou noční košilku…
  6. Horoskopy. Ty partnerské. Ještě před týdnem je považovala za stupidní. Včera jste jí ale prozradil, kdy jste narozený, takže dneska už sjíždí astro weby a zkoumá, jak vám to bude klapat, jaké je vaše životní číslo a jaký budete v posteli.

Mohlo by vás zajímat

Další články