Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pánové, držte si klobouky: 5 nejhanbatějších fotek modelky Petry Faltýnové!

Petra a její top 5 nejhanbatějších fotek z veřejných akcí.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 22 fotografií
Petra Faltýnová, to je hodně divoká ženská! Tu nezkrotil ani jeden muž, kterého kdy ve svém životě potkala. Proto není divu, že pohled na její ňadra je pohled pro bohy! Vrrrr.

Jestli si některá z českých modelek neláme hlavu s nošením spodního prádla, pod kterým je vidět úplně vše, je to žhavá lvice salonů Petra Faltýnová (38)! Expřítelkyně Leoše Mareše (40) a momentálně snoubenka amerického milionáře Davida veřejně přiznává, že by si dnes už bez nadupaného dekoltu nedovedla svůj život ani představit.

Petra za svůj život už prodělala několik plastických operací prsou Tu úplně první prodělala už ve svých osmnácti letech! Pro úplnou přesnost to bylo ještě předtím, než v roce 1998 zabodovala v České Miss u Miloše Zapletala. Tenkrát se stala 2. vicemiss.

Na svá prsa je Petra velice pyšná, a to také díky tomu, že jí poslední plastiku prsou dělali v zahraničí a má ji dokonale provedenou. Pravidelně své silikonové skvosty ukazovala při předvádění průhledného spodního prádla na mole či na jiných veřejných akcích, kde se předvedla ve velice provokativní večerní róbě. Na ty nejpikantnější fotky se můžete podívat právě teď v naší fotogalerii!

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy