Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pánové, držte se! Takhle rafinovaně česká Bridget Jones odhalila své křivky…

Je to kočka!
Zdroj: MOJO film
+ Dalších 15 fotografií
Kráska Táňa Pauhofová ukázala, že umí být neskutečně přitažlivá femme fatale. A to i v pánské košili, kterou si půjčila od svého filmového milence. Fígl je v tom, že pod ní opravdu nic neměla...

V nové komedii Všechno nebo nic sice má sexy zrzka představovat tak trochu českou Bridget Jones, tu ale alespoň co do sex-appealu dávno překonala. O takových křivkách, jaké s vkusem a rafinovaností předvedla, se může té opravdové Bridget pouze zdát.

Jak mohou pozorní čtenáři na fotografii navíc vidět, čeští kostyméři naštěstí nevybavili Táninu postavu legendárními bombarďáky, ale sexy kalhotkami s krajkami. A to je jiná podívaná. Ve filmu, který právě běží v českých kinech, se Táňa takhle ukázala po vášnivé noci svému milenci Jakubovi, kterého ztvárnil polský herec Michal Žebrowski.

Není to ale jediný horký záběr, který mohou diváci v komedii vidět. O erotické napětí se kromě Pauhofové postará také její herecká parťačka Klára Issová.

Související články

Další články