Každý chlap by měl mít prostory, ve kterých se dá v klidu posedět s přáteli, vypít pár piv, zhlédnout vybraný sportovní přenos a hlavně si odpočinout od práce, manželky, milenky. A přesně jedno takové „doupě“ si nyní prohlédneme.

Toto bydlení je opravdu hodně povedené. Nesmí chybět kulečníkový stůl, velké promítací plátno, projektor. A co víc si přát? Mít k dispozici volnou místnost, hned bychom si v ní něco podobného zřídili. Každý se potřebuje občas zrelaxovat a úplně vypnout. Tak proč si k tomu nepřizpůsobit byteček a pořádně si to neužít.

Jak můžete vidět na fotografiích, do inkriminovaného doupěte se dostanete po schodišti, které vede z obývacího pokoje. Cestou můžete obdivovat úchvatný psací stůl ve stylu vintage. Nesmějí chybět doplňky a obrazy na zdech, ale nesmíte to přehánět. Přece jen to má být pánské doupě. Takže něco vkusného, originálního a přesně pro vás.

Místnost je opticky rozdělena do dvou zón. Jedna je obývací a druhá hrací. Musíte prostě myslet na vše. Všimněte si krásného dřevěného stropu. Ten v nás vzbuzuje prostředí srubu. A k tomu patří doutník a dobrá whiskey.

Obývací zóna je mimo jiné vybavena pohodlnou pohovkou, konferenčním stolem a nástěnným neonovým svítidlem Seletii. Hrací zóně dominuje výše zmíněný kulečníkový stůl. Můžete pozvat kamarády na partičku a řešit pouze chlapské věci.

V jednom rohu se nachází malá prosklená lednička a elektronický terč na šipky. Tak co, už se chystáte pozvat kamarády a zkusit síly v šipkách? Nezapomeňte nachladit v ledničce něco ostřejšího a hned si večer užijete se vším všudy. Tak jak se vám doupě líbí? Necháte se inspirovat?