Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Pánové, bydlíte sami, nebo máte pořádně velký dům? Inspirujte se parádním chlapským doupětem!

Jak se vám líbí „pánské doupě“?
+ Další 2 fotografie
Bydlíte sám a chcete si zařídit byt podle svého? Nebo máte naopak velký dům a přáli byste si mít místnosti, kam můžete uniknout před manželkou či milenkou? Nechte se inspirovat dokonalou pánskou „zašívárnou“! S tímto bytem přišel web homelove.cz.

Každý chlap by měl mít prostory, ve kterých se dá v klidu posedět s přáteli, vypít pár piv, zhlédnout vybraný sportovní přenos a hlavně si odpočinout od práce, manželky, milenky. A přesně jedno takové „doupě“ si nyní prohlédneme.

Toto bydlení je opravdu hodně povedené. Nesmí chybět kulečníkový stůl, velké promítací plátno, projektor. A co víc si přát? Mít k dispozici volnou místnost, hned bychom si v ní něco podobného zřídili. Každý se potřebuje občas zrelaxovat a úplně vypnout. Tak proč si k tomu nepřizpůsobit byteček a pořádně si to neužít.

Jak můžete vidět na fotografiích, do inkriminovaného doupěte se dostanete po schodišti, které vede z obývacího pokoje. Cestou můžete obdivovat úchvatný psací stůl ve stylu vintage. Nesmějí chybět doplňky a obrazy na zdech, ale nesmíte to přehánět. Přece jen to má být pánské doupě. Takže něco vkusného, originálního a přesně pro vás.

Místnost je opticky rozdělena do dvou zón. Jedna je obývací a druhá hrací. Musíte prostě myslet na vše. Všimněte si krásného dřevěného stropu. Ten v nás vzbuzuje prostředí srubu. A k tomu patří doutník a dobrá whiskey.

Obývací zóna je mimo jiné vybavena pohodlnou pohovkou, konferenčním stolem a nástěnným neonovým svítidlem Seletii. Hrací zóně dominuje výše zmíněný kulečníkový stůl. Můžete pozvat kamarády na partičku a řešit pouze chlapské věci.

V jednom rohu se nachází malá prosklená lednička a elektronický terč na šipky. Tak co, už se chystáte pozvat kamarády a zkusit síly v šipkách? Nezapomeňte nachladit v ledničce něco ostřejšího a hned si večer užijete se vším všudy. Tak jak se vám doupě líbí? Necháte se inspirovat?

Mohlo by vás zajímat

Další články