Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Pánové, budete slintat blahem! Kateřina Kaira Hrachovcová se svlékla a předvedla dokonalou postavu!

Vypadá božsky!
+ Dalších 24 fotografií
Kdysi oblíbená herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (42) se udržuje ve výborné formě! Alespoň snímky, které publikovala na sociální síti, jsou toho důkazem. Jen v plavkách v bazénu vypadá božsky...

Vypadá to, jako by nestárla, a to i přesto, že práh čtyřicítky už dávno překročila. Zkrátka Kateřina o sebe hodně dbá a svým fanouškům to teď dala hodně najevo. Leckterou „dvacítku“ by svou postavou strčila do kapsy, o tom žádná.

Není to ale poprvé, kdy své sexy křivky vystavila na odiv. Už v minulosti se pochlubila snímkem jen ve spodním prádle s mobilním telefonem v ruce. Teď zašla o kousek dál! Navíc roztomilé na snímcích je, že jí společnost dělá její milovaný čtyřnohý mazlíček.

Pokud se podíváte na snímky sexy Kateřiny v galerii, na vnitřních stranách jejích paží určitě objevíte rozsáhlá tetovaní. Dominují symboly květin a různé motivy. Možná za tím se může skrývat odpověď, proč si před časem začala říkat Kaira.

Mohlo by vás zajímat

Další články