Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Panika při natáčení seriálu ZOO? Eva Burešová má být těhotná, bojí se ve štábu

Takhle to Evě a Přemkovi slušelo. Dle fanoušků jsou jeden z nejkrásnějších párů Česka.
Zdroj: se svolením Evy Burešové
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
těhotenství

Oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) by měla být podle našich informací podruhé těhotná. Miminko má čekat se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34), se kterým loni v říjnu oslavili první výročí vztahu. Zprávy o těhotenství hvězdy seriálu ZOO a bronzové slavice se už nějakou dobu šíří showbyznysem. Redakce eXtra.cz získala informaci od dvou důvěryhodných zdrojů ze zpěvaččina pracovního okolí, samotná Eva Burešová ale spekulace s úsměvem vyvrátila.

Informace o údajném těhotenství hvězdy primáckých seriálů Zoo a Slunečná se do redakce eXtra.cz dostaly před několika dny. Podle informací našeho zdroje se těhotenství Evy Burešové mělo řešit před časem na jedné společenské akci, které se oblíbená herečka zúčastnila.

Jenom o den později se nám ozval zdroj přímo ze štábu seriálu Zoo, který nám tvrzení našeho prvního informátora potvrdil. "Zatím je to neoficiální, ale už o tom mluví celý štáb. Eva to zatím sice oficiálně neoznámila, ale mělo by k tomu dojít každým dnem. Měla by být ve třetím měsíci těhotenství," tvrdí náš zdroj přímo z Primy. Otcem by měl být pochopitelně šéfkuchař Přemek Forejt, který Evu sice zatím o ruku údajně nepožádal, o svatbě už se ale prý intenzivně baví.

Sama zpěvačka ale informace o svém těhotenství přešla s úsměvem na tváři. A její slova snad štáb seriálu Zoo, ve kterém s aktuálně má řešit, jak se s případným těhotenstvím hlavní hvězdy popasují, uklidní.  "Těhotná nejsem, tyhle spekulace nejsou pravdivé. Za poslední půlrok se v mém životě událo tolik zajímavějších věcí, o kterých stálo za to psát, než jsou tyhle blbosti," odpověděla na dotaz eXtra.cz jasně hvězda nového seriálu ZOO.

Šíří někdo informace o údajném těhotenství Evy Burešové záměrně nebo herečka chce nejdřív informovat produkční tým seriálu Zoo a následně se s novinkou pochlubit svým fanouškům na Instagramu? To ukáží následující dny.

Začátek vztahu i dojemné okamžiky

Eva Burešová a Přemek Forejt spolu začali chodit v říjnu 2020. Jejich vztah vyšel na povrch nikoli po jejich oznámení, ale kvůli snímkům od paparazzi, na které Eva nerada vzpomíná, zejména proto, že byl na snímcích i její malý syn a rodiče.

"To, co je mezi mnou a Evičkou, je posvátné," vyjádřil se Přemek Forejt ke vztahu s Evou ještě v době spekulací na svých sociálních sítích. První fotka na sebe ale nenechala dlouho čekat a oficiální potvrzení vztahu pak už bylo na světě, když Eva Burešová sdílela dojemný snímek s Přemkem, který drží v náruči jejího syna Nathaniela. "Mé oblíbené místo, moji oblíbení lidé," napsala k fotografii na svém Instagramu.

Později se pochlubili prvními společnými snímky a začali se spolu objevovat i ve společnosti, kde je jejich vzájemná jiskra nepřehlédnutelná. Jedním z velmi dojemných okamžiků bylo slavnostní předávání cen Český slavík 21, kde Eva získala bronzovou pozici, kterou vyhlašoval právě Přemek Forejt.

Eva Burešová i Přemek Forejt mají děti z dřívějších vztahů. Eva vychovává čtyřletého syna Nathaniela a Přemek má dceru Stellu, které se snaží být tím nejlepším otcem.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy