Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Panika na lodi u Říma: Koronavirus je na palubě, asi 7 000 turistů nesmí na břeh

Zdroj: Twitter
+ Dalších 15 fotografií
koronavirus
Dva čínští turisté na zaoceánském parníku by mohli být nakažení nebezpečným koronavirem. Loď právě kotví nedaleko italského Říma a 7 tisíc lidí včetně posádky nesmí na pevninu. Podezřelí výletníci se podrobili testům na virus, další postup se bude odvíjet od výsledků.

Přibližně 7 tisíc lidí je uvězněno na zaoceánské lodi v Římě. Posádka totiž pojala podezření, že dva čínští turisté jsou nakaženi koronavirem. Na parníku tak probíhají rozsáhlé manévry!

Potenciálně nemocní Číňané jsou manželským párem. Už u Sardinie, kde se začaly projevovat příznaky nákazy, je izolovali ve dvou samostatných pokojích.

Vše o koronaviru ČTĚTE TADY

O panice v Itálii informoval britský server mirror.co.uk. Dvojice už se podrobila lékařským testům a čeká se na výsledky. Koronavirus už si vyžádal přes 170 životů, téměř 8 tisíc lidí je nakažených.

Jestliže se u dvojice koronavirus potvrdí, testy bude muset podstoupit celé osazenstvo parníku. Hrozí totiž, že se během cesty mohli také nakazit. Na palubě totiž neměli roušky.

6 tisíc z uvězněných lidí jsou pasažéři, zbylá tisícovka posádka.

Vývoj čínského koronaviru

Související články

Další články