Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

PANIKA KVŮLI JEDNÉ SHOW: Češky se zhroutily. Tvoje tvář má známý hlas už v televizi nebude?

Nova dnes show Tvoje tvář má známý hlas odpískala.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Televize Nova zrušila sobotní vysílání pořadu Tvoje tvář má známý hlas a Češi panikaří. Hodně překvapené jsou tedy hlavně Češky, chlapům to zase tolik nevadí. Ti totiž v klidu koukají na hokej.

Televize Nova rozhodla, že nepůjde do střetu s Českou televizí, která vysílá hokej, a odpískala vysílání show Tvoje tvář má známý hlas. A diváci, kteří byli na sobotní večer opravdu výrazně natěšení, prostě nechápou.

Vysvětlení je zcela jednoduché. Nova nechce bojovat s hokejem, který na České televizi právě běží. Pořad Tvoje tvář má známý hlas má vysokou sledovanost a byla by škoda kazit si průměr tím, že show nasadíte proti hokeji Česko versus Lotyšsko.

Zatímco pánové zůstali v klidu a přepnuli na ČT Sport, tak české ženy jsou situací hodně zklamané. Je to vidět z toho, jak celý den lamentují a fňukají na sociálních sítích. Objevují se dokonce nenávistné komentáře, kde je hokejový nároďák posílán do pekel!

Chápeme, že diváci, kteří Hanku Holišovou a její kámoše obdivují každý týden, jsou v šoku. Nicméně Nova slíbila, že o další řadu Tváře nikdo nepřijde, jen je přesunuta na jiný termín.

Doufáme, že se tedy dámy už uklidnily a mohou s pány fandit českým hokejistům – více ZDE.

Související články

Další články