Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Panický strach ve Výměně manželek: Mirka z města skončí v kurníku

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
ukázka
Je středa a s ní i pravidelná dávka oblíbené reality show Výměna manželek. Ve středu diváci uvidí, jak si Mirka z města poradí s hospodářstvím a třemi dětmi k tomu a jestli se dokáže Alena přizpůsobit životu ve městě a úplně jinému životnímu stylu. V obou rodinách panují problémy s komunikací. Někde se totiž komunikuje více, někde zase málo...

V nové epizodě oblíbeného pořadu Výměna manželek se diváci setkávají s rodinou ze Lkáně Alenou (37), Luďkem (41), Tomášem (9), Eliškou (7) a Lukášem (5). Do Výměny manželek-2021 rodinu přihlásila Alena, hlavním důvodem je se pobavit. Alena ovšem pár výtek vůči Luďkovi má, vadí jí, že tráví až moc času v práci a někdy u nich vázne komunikace. Luděk toho totiž moc nenamluví.

Na druhé straně diváci poznají Mirku (42), Petra (42) a Kamila (13), kteří žijí v Praze. Rodinu do Výměny přihlásila Mirka, protože se podle jejích slov ve vztahu nudí a nemají na sebe čas. Petr je navíc podle zbytku rodiny velmi hlučný a Mirka zase hodně hádavá. Takže tady je té komunikace zase trochu víc, než by se občas hodilo...

Hospodářství bude Mirku vyčerpávat

Deset dní této Výměny manželek se ponese v klidném duchu. Jen Mirka zabojuje s velkým hospodářstvím, které dostane na starost. Bude muset obstarat králíky, slepice a hlavně husy, ze kterých má panický strach. Mirka to však nevzdá a do práce se vrhne po hlavě, dokonce se naučí řídit i buldozer.

Jak si poradí náhradní manželky s komunikací v jiném domově? To se uvidí už ve středu večer. Zde si můžete pustit krátkou ukázku z příštího dílu!

Související články

Další články