Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Páníčkův horor: Nechala psa Novu hlídat chovatelské stanici, vrátili ho mrtvého v pytli!

Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Příšerné
Kirsten Kinch se vydala na víkendovou dovolenou na Island. Na tři dny ponechala svého zdravého psího mazlíčka v chovatelské stanici. Když si ho vyzvedla, čekalo ji něco hrozného. Psa jí vrátili mrtvého, zabaleného v pytli a olepeného páskou.

Kirsten Kinch z irského Dublinu cestovala se svou rodinou na víkendový pobyt na Island. Domácího mazlíčka se rozhodli zanechat v P&E chovatelské stanici. To ale dělat neměli. Když si huskyho jménem Nova vyzvedávali, čekalo na ně něco strašlivého informoval portál Daily Mail.

Pár měsíců předtím se Nova léčila s kolitidou, ale byla úspěšně vyléčena steroidy. Před odletem byli se psem u veterináře a jeho zdravotní stav byl v pořádku. Kirsten se s rodinou vrátili 31. prosince a jeli si rovnou vyzvednout huskyho.

Ve stanici na ně čekal balíček ve tvaru velkého míče. Byl to jejich milovaný pes zabalený v igelitovém pytli a kompletně oblepený lepicí páskou. Kirsten i rodiče byli v naprostém šoku. Nechápali, jak je možné, že jejich jinak vcelku velký pes se vešel do takového tvaru. „Neexistují slova, kterými by šlo popsat jak strašně traumatické to bylo,“ popisoval otec dívky.

Podle zaměstnanců pes zemřel na vnitřní krvácení. Nicméně způsob, kterým mrtvého psa rodině předali, byl zcela zdrcující a neuctivý. Jeden z pracovníků toto jednání obhajuje radou od veterináře. Ten jim řekl, že psa musí zabalit, aby se nešířil parvovirus mezi ostatní psy. Takže zemřelý pes se musel zabalit tak, aby vůbec nic neuniklo ven.

Zdrcená majitelka psa je z celé situace na dně. Zacházení s mrtvým tělem psa, jak to udělala chovatelská stanice, je naprosto nelidské a nedůstojné.

Související články

Další články