Celý problém vznikl bláznivým nápadem, že se rodina bude živit ze sexuální činnosti manželky a matky. Čtyřiapadesátiletý muž sjednával pravidelné klienty, které jeho manželka obšťastňovala a nabízela jim své tělo přímo u ní doma.

V průběhu sexuálního aktu sedával muž v autě a čas trávil čekáním na zkasírování spokojeného klienta. Mnohem horší je fakt, že v autě nebýval sám. Většinou tu s ním seděl i jeho pětiletý syn, který na maminku asi zrovna dvakrát pyšný nebude.

Tento způsob obživy vydržel rodině celé čtyři roky, kdy si přišli v přepočtu na necelých devět miliónů korun, což je pořádný balík.

Podle informací, které udává deník Mirror, zvládla šestačtyřicetiletá žena za čtyři roky uspokojit neuvěřitelných 2 742 mužů, což je číslo vskutku obrovské.

Díky své píli a šikovnosti vydělala svým tělem téměř 200 tisíc korun za měsíc, což není rozhodně malá částka. Je ovšem otázkou, jak se její tělo za dobu vykonávání tohoto nejstaršího řemesla proměnilo.

Pohádková výplata ovšem rodině končí a manželé, kteří spolu žili téměř deset let, budou muset nyní vysvětlovat, proč se k tomuto způsobu obživy uchýlili. Jelikož je ve Francii prostituce legální, bude muset vysvětlovat především muž, kterému hrozí odnětí svobody až na deset let, a to za kuplířství a obchodování s bílým masem.