Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Panic (22) na Facebooku vyhrožoval, že bude zabíjet, druhý den popravil několik lidí. Takhle zněla poslední slova vraha!

Amerikou otřásl strašlivý masakr. Dvaadvacetiletý Elliot Rodger ve čtvrtek nahrál na svůj Facebook video, ve kterém vyhrožuje, že bude zabíjet. Jeho slova zřejmě nebral nikdo vážně, ale druhý den Rodger postřílel několik lidí.

K masakru došlo v pátek večer v půl desáté místního času. Rodger ve čtvrti Isla Vista v kalifornské Santa Barbaře poblíž univerzitního kampusu postřílel šest lidí a sedm jich prý bylo vážně zraněno. On sám se prý zastřelil ve svém autě, když ujížděl přivolaným policistům.

Ve videu, které nyní zkoumá policie, mladík mluví o tom, že je stále panic a že se nikdy ani nelíbal s žádnou dívkou, přitom on sám je prý skvělá partie. „Tohle je moje poslední video a brzy přijde pomsta. Holky se zajímaly o jiné kluky, ale nikdy o mě. Už roky trpím samotou a to není fér. Nechápu, proč se o mě dívky nezajímají, ale já se pomstím. Popravím každou rozmazlenou, nafoukanou děvku, kterou potkám. Všechny vás zničím a konečně uvidíte, kdo je pravý alfa samec. Jste zvířata a já vás popravím, všechny si to zasloužíte, nikdy jste mě nebraly vážně. Všechno, co jsem chtěl, je milovat vás a abyste mě milovaly také. Bude to zločin, který nikdy nebude odpuštěn. Musel jsem trpět a teď budete trpět vy,“ říká s neuvěřitelným klidem Roger.

Šerif Bill Brown uvedl, že právě tuto nahrávku teď policie analyzuje a zkoumá příčiny této masové vraždy. Na YouTube účtu Rodgera je prý plno dalších videí, ve kterých mladík vyjadřuje nenávist vůči ženám. Podle některých informací jde o syna pomocného režiséra snímku Hunger Games Petera Rodgera.

Související články

Další články