Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Paní vrahová z Výměny manželek svému muži způsobila bolest: Michal si ji chce vzít do hrobu

Michal Navrátil už má na Lucii věčnou památku.
Zdroj: se souhlasem Lucie a Michala Navrátilových
+ Dalších 8 fotografií
PROMĚNA
Špindíra Lucie z Výměny manželek, kterou si pamatují všichni diváci lednového dílu kvůli žárlivému záchvatu před, během a po části, kdy se vše řeší mezi osmi očima, se nedávno vdala. A aby viděla, jak moc to s ní propuštěný vrah Michal Navrátil myslí vážně, nechal si na ni a její děti vyrobit věčnou a bolestivou památku.

Vrah Michal Navrátil má památku

Lucii známe z reality show jako tu, která dělá houskové knedlíky bez housek a která nemá příliš soudnosti, jejího nového milého pak ze sociálních sítí, když se začali chlubit tím, jak to mezi nimi klape.

A Michal si na krk nechal vytetovat jméno manželky i s datem jejího narození, pod levou bradavkou má zase zvěčněná jména některých jejích dětí.

Sošné tělo čerstvého ženáče i jeho krok k potvrzení nehynoucí lásky vyvolaly mezi fanynkami Výměny manželek dost reakcí.

Sexsymbol

„Bože, to je sexsymbol. Normálně ho Lucii závidím,“ vysmívá se Michalovi Magda. „Tak, a teď už spolu musejí umřít,“ píše Wený.

„To mu čmárala nějaká opice, ne?“ diví se Lucí. Ale padaly i další nápady původu tetování. „Ty kérky si dělal sám? A ještě měl 3 promile, ne,“ domnívá se Terez. „Nejsou to ty tetovačky ze žvýkaček?“ ptá se Andrea.

Špindíra Lucie se chvály nedočká

„Tvl, ty kérky vypadají, jak kdyby je dělal můj šestiletý syn. Tihle lidi mají totální IQ tykve a to tu tykev ještě urážím,“ nebere si servítky Barbora.

Nedávno se dvojice pochlubila také svými láskyplnými slovy plnými chlípností. Ani tentokrát se ale nedočkala uznání.

„Tak ,tohodle‘ bych se nedotkla ani dvacetimetrovou tyčí,“ je Michalem znechucená Veru. „Tak vám teda pěkně děkuju. Jdu vyhodit svou večeři,“ zvedá se žaludek Martině.

„Hlavně ať už se nerozmnožují,“ zoufale prosí Eva. „Ježíši, už jen to číst je nechutný, natož si to představit,“ trpí Pipi.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy