Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Maminka Lucie Matušové pro eXtra.cz o těhotenství dcery: Bála jsem se o ni

Veselka Bohuše Matuše a Lucie Matušové: Maminka nevěsty promluvila o prvních dojmech
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
exkluzivně

Bronzový slavík Bohuš Matuš (47) si počkal, až jeho vyvolená Lucie Palkaninová (18) dosáhne plnoletosti a budou si moci říct "ano". Zpočátku byl jejich vztah velmi kritizován a ani nejbližší rodina či přátelé nevěřili, že by tohle partnerství mohlo mít šťastný konec. Soňa (49), maminka nevěsty, promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz, jaké je být mladou babičkou a jak přijala oznámení o těhotenství dcery. 

Zpěvák Bohuš Matuš a jeho žena života Lucie Palkaninová do toho konečně praštili. Svatbě dříve bránila pouze neplnoletost Lucie, teď už nevěsta před pár dny předepsaného věku dosáhla.

Svatba se nesla v poklidném duchu, ale oba novomanželé i přítomní hosté si ji naplno užili. Lucie dodržela téměř všechny tradice, jen na házení kyticí nakonec nedošlo.

Bohuš Matuš byl před obřadem velmi nervózní, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Manželé Matušovi nezapomněli ani na první tanec, a pak se už jen jedlo a hodovalo.

Stoly se prohýbaly pod řízky, zákusky, nádherným svatebním dortem a dalšími dobrotami. Samotný zpěvák zazpíval několik písní a nálada byla na jedničku.

Z celé atmosféry byla nejvíce dojatá patrně maminka nevěsty Soňa Palkaninová.

Těhotenství byl pro mě více šok

Maminka novomanželky Lucie sama říká, že vztahu zpočátku vůbec nevěřila. "Každá matka se ale nakonec musí smířit s partnerem své dcery. A já navíc viděla, že Bohuš Lucii skutečně miluje a je velmi galantní. Druhým takovým šokem pro mě byla neplánovaná vnučka Natálka, ale jsme za ni všichni moc rádi a milujeme ji," řekla paní Soňa eXtra.cz.

"Jakmile jsem viděla, jak tuhle informaci přijal Bohuš, jak se dokázal k tomu postavit, už jsem byla optimistická. Nepřišla žádná krize, a to ani v této nelehké době. Takže si myslím, že to zvládli excelentně," pokračuje.

Měla jsem starosti, jestli Lucie mateřství zvládne

"Věkový rozdíl bude do budoucna velký, ale Bohuš má zodpovědnost, a to se mi strašně líbí. On někdy nešťastně něco v rozhovoru řekne, a pak to špatně vyplyne, ale jinak je to velmi ochotný muž," rozpývala se Soňa Palkaninová.

"Mám už rok a půl starou vnučku. Říkala jsem si samozřejmě ze začátku, jak to zvládne. Jestli nebudu taková ta babička, která bude suplovat vlastně maminku. Musím ale říct, že Lucie je neuvěřitelně soběstačná. Rozhodně to není tak, babičko Soňo, musíš se stavit," dodává.
Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy