Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

PANENSKÁ PŘÍSAHA Bohuše Matuše: Lejstro o neposkvrněné šestnáctce JE LEŽ!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
NOVÁ FAKTA
GLOSA: Asi chtěl jen ochránit svou přítelkyni, ale udělal jí nejspíš ještě větší ostudu. Bohuš Matuš (45) přiznává, že jeho partnerka Lucinka (16) má potíže se spolužáky a kvůli ní proto nyní veřejně prohlásil, že má papír potvrzující její neposkvrněnost. Jenže místo toho, aby jí zachránil čest, stali se oba ještě mnohem větší terčem zesměšnění.

Bohuš Matuš (45) má hlas, kterým strčí do kapsy drtivou většinu kolegů v České republice. A to včetně Karla Gotta, jenže na rozdíl od něj postrádá charisma, což je základ úspěchu.

Pěvec přiznává, že mu moc domýšlení následků nejde, takže i ono vytasení se s prohlášením, že jeho milá je ještě panna, moc nepromyslel. Lidé, kteří o tom četli články, si ťukali na čelo. „To jako vážně? Jestli jí chtěl pomoct, tak ji spíš neuvěřitelně ztrapnil,“ psala v diskusi například Marta.

„Já ten papír ale opravdu mám,“ dušoval se, když ho redakce eXtra.cz kontaktovala. „Ona je opravdu nevinná hodná panenka, jež mě moc miluje, a já nechci, aby se trápila tím, že je někde vláčená za to, že spí se starým Matušem,“ vysvětlil nám své pohnutky pro své podivné prohlášení. Nakonec pro Blesk kápl božskou, že spolu každý večer něco mají. Už jsme se báli!

Podivnosti

Každému bylo jasné, že lejstro buď vůbec neexistuje, nebo by by slečna musela chodit na prohlídku každý den, jinak by bylo o ničem. A kdy že vlastně ten papír vznikl? „Nevím, jakého data to je,“ tvrdil nám, ještě než uznal, že prohlášení, že má vztah bez sexu, stejně nikdo neuvěří.

Však už když nám říkal, že s Luckou byli nejdřív jen kamarádi, pak se sblížili a teď jsou spolu, bylo jasné, že tím myslí vztah se vším všudy.

I kdyby s Luckou spal od rána do večera na kanapi podestlaném panenským lejstrem, nikdo jim nemůže nic vyčítat. Je to přece legální. Po přiznání konečně bude od zoufalého kličkování klid. A Matušovi samozřejmě přejeme, ať má plné koncerty a příště ať si dává pozor na jazyk a nedělá si další ostudu. A do roka kudrnáče!

Související články

Další články