Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

PANENKY, nebo MONSTRA? Kam až jsou ženy ochotné zajít, aby vypadaly jako BARBIE? Budete se divit!

+ Dalších 6 fotografií
Zvolání “Vypadá jako panenka“ dostalo v posledních letech úplně jiný rozměr. Mohou za to kouzla Photoshopu, nereálná postava panenky Barbie, celebrity, které si dopomáhají ke kytarovému tvaru těla silikonovými implantáty, a v neposlední řadě i psychické problémy některých jedinců.

Tento hrůzný trend se šíří jako lavina mezi teenagery světa, kteří podstupují nesmyslné množství plastických operací, aby pak mohli svatosvatě přísahat, že toto je jejich přirozený vzhled.

Nespokojenost holčiček s vlastním tělem a srovnávání se s ostatními začíná už v šesti letech, nejrůznější studie totiž prokázaly, že v tomto věku experimentují s první dietou. Okolo osmého roku si v kolektivu všímají komentářů na vzhled od dospělých a svých přátel. Pociťují první tlak naplnit vzhledové standardy a také si osobněji berou negativní komentáře, které mají zásadní podíl na rozhodování a kvalitě života v pozdějším věku

Plastičtí chirurgové ve světě se také shodují na tom, že každý pátý člověk k nim přichází se zkresleným pohledem na své tělo a místo odřezání a odsátí by potřeboval spíše psychologickou pomoc.

Přes to všechno ale živé panenky fascinují miliony mužů po světě, protože představují nedostižný ideál krásy, něco, co nemůže mít doma každý. l díky tomu jsou sexuálně velmi přitažlivé Začalo to u superhrdinek, které své plné sedmičky zkrotily v korzetu stahujícím vosí pas, a později se přidala japonská anime, kde dívky dostaly naivnější výraz vycházející z obrovských očí a ubralo se na neohroženosti.

Ať tak, nebo tak, muži chtějí těmto panenkám dominovat a jim to asi vyhovuje, když si nechávají odstraňovat žebra pro úzký pas, vkládat silikon do tváří, prsou, půlek a lýtek. Své životy sdílejí na sociálních sítích a těší se z obdivu.

S kritikou už je to horší a co bude, až zestárnou a nebude už možné udržet vzhled mladé porcelánové panenky, to nevědí Vzhledem k tomu, že si některé z nich objednaly rakev připomínající krabici na Barbie, asi s důchodem nepočítají.

Úpravy, které dámy podstupují:

Změna tvaru očí

Zmenšení a úprava nosu

Odsekání brady

Úprava lícních kostí

Zmenšení uší

Vytvarování rtů

Vytažení kůže na krku

Prsní implantáty

Implantáty na pažích

Odstranění žeber

Související články

Další články