Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Panenka s podobiznou britského královského miminka je fakt super! Jenom vypadá jako mrtvé dítě!

To vlevo není mrtvá verze dědice britského trůnu.

Chtěli byste velmi realisticky vypadající podobiznu malého prince George, prvorozeného syna prince Williama a jeho manželky Catherine? Není problém. Porcelánovou panenku malého Jiříka si nechala udělat společnost Bradford Exchange a prodává ji za 130 liber, což je v přepočtu zhruba 4240 Kč.

Problém je, že ta panenka nevypadá ani trošku jako roztomilé miminko a budoucí dědic trůnu britského království. Vypadá totiž jako mrtvé dítě.

Tvůrci se snažili o co největší realismus, takže padesáticenti­metrová panenka má velmi podobné vlasy, dokonce pohyblivé údy a na sobě má i šatičky, které měl na sobě princ George při křtu z října.

Autor panenky se ale z nějakého důvodu rozhodl vytvořit ji spící, na což si začínají lidé stěžovat. Prý to vypadá, jako by byl prince George permanentně po smrti.

Očividně to ale nijak nevadí zákazníkům, protože první várka panenek je již vyprodaná a připravuje se další. Čtyřiačtyřicetiletá Jane Smith například do novin uvedla, že si ji koupila sama k Vánocům, protože má velmi ráda královskou rodinu.

Že to bude vypadat, jako by měla doma mrtvé dítě, to jí očividně vůbec nevadí.

Mohlo by vás zajímat

Další články