Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Panenka, nebo živé dítě? Fotka miminka Martiny Gavriely rozhádala české maminky

Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Stabilním párem českého šoubyznysu je Marcus Tran (32) a Martina Gavriely (39). Marcus dlouho toužil po miminku, jelikož na rozdíl od moderátorky žádné děti neměl. Moderátorka otěhotněla a svoje těhotenství vzhledem k předchozímu potratu dlouho tajila. Matky a fanoušci na sociálních sítích ale momentálně spekulují, že na snímku je panenka, nikoliv miminko!

Martina Gavriely celých sedm měsíců tajila, že je v jiném stavu. V minulosti totiž už o miminko přišla, a tak to nechtěla zakřiknout. Nyní všechno probíhalo v pořádku a Martina tajně porodila, alespoň podle zveřejněného snímku. S Marcusem Tranem se stali konečně rodiči

Tento snímek se ale nezdá matkám a fanouškům moderátorky a hudebníka. Marcus na fotografii drží v náručí dítě a líbá ho na hlavičku. Na první pohled obyčejný snímek, ale když se zadíváte lépe, něco zde nesedí.

Takhle malé dítě bez čepice, ponožek, a dokonce bez vlásků? Navíc mnoho matek tvrdí, že záhyby na krku a nohou jsou umělé, takhle živé dítě jednoduše nevypadá! Druhá skupina toto tvrzení odmítá a stojí si za tím, že tohle je skutečné dítě Martiny a Marcuse. Jak to tedy doopravdy je?

Související články

Další články