Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Panečku, to sedí… Které dámy českého showbyznysu mají největší zadky?

Charlotta, Ewa a Miluše mají jedno společné.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Královny velkých hýždí. Tak se dá smýšlet o některých ženách českého showbyznysu, které, místo aby se snažily si jako vzorné dámy držet skvělou figuru, se s lety se pořádně zakulacují. A mohou za to nejen jejich špatné stravovací návyky, ale hlavně to, že mají nedostatek pohybu. Vybrali jsme tři skvosty, které by se nad sebou rozhodně měly zamyslet.

1. Ewa Farna (24): Před lety to byla dívka jako lusk. Nejen krásný, usměvavý obličej a skvělý hlas, ale i parádní postava byly tím, co Farné zajistilo stovky tisíc příznivců. Dnes je všechno jinak. Zpěvačka už několik let bojuje s nadváhou, která je vidět zejména na zadku, ale i bocích. Možná i proto si vysloužila přezdívku královna nutričních proměn. Snad se Ewa nad sebou zamyslí a svůj zadek zpevní a dá do pořádku.

2. Charlotte Štiková (20): V minulosti chtěla být celebritou, jenže to se jí nepovedlo. Nejen její zadek, ale i hrudník obřích rozměrů byly tím, co lidi chvilku zajímalo. Jenže nakonec nic jiného nenabídla a vesele kynula dál. Dnes Charlotta připomíná spíše chodící tukovou kouli. Ale kdo ví, třeba jí jednou dojde, že je dobré změnit své stravovací návyky a svou postavu vypiluje k dokonalosti.

3. Miluše Bittnerová (40): Říká se jí česká Marilyn Monroe, ale jde spíše o jakýsi přežitek. S filmovou legendou nemá dávno nic společného. Na mnoha jejích posledních snímcích je vidět, že se svou postavou bojuje a s lety se spíše zakulacuje. Navíc zadek rozhodně není nejmenší, ba naopak. Sice by měla herečka pár kil shodit, ale když už je má, snaží se je nosit s nadhledem. A to se cení.

Související články

Další články