Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Panečku, ta zhubla! Ilona Csáková ukázala aktuální postavu a vypadá úžasně. Jak to dokázala?

Vypadá skvěle!
Zdroj: archiv
Ilona Csáková (46) patří k těm zpěvačkám, které celoživotně svádějí boj s váhou. Jenže podle aktuálních snímků, které redakce eXtra.cz získala, to vypadá, že svoje zápolení s kilogramy hodně úspěšně zvládá.

Ještě před lety měla lehkou nadváhu, teď vypadá skutečně úžasně. Ilona Csáková je totiž nejen ve vysokém pracovním tempu, ale jako zpěvačka, která chce vypadat skvěle na pódiu, na sobě hodně maká. Změnila stravu a začala cvičit.

„Za poslední rok jsem shodila sedm kilogramů. Přestala jsem jíst výrobky obsahující lepek, nepřejídám se a k tomu dvakrát týdně docházím na pilates. A jak je vidět, funguje to. Cítím se dobře,“ řekla nám Ilona, která aktuálně váží 72 kilogramů.

Nedávno se vrátila z hor, kam pravidelně jezdí a relaxuje. „Hory si umím opravdu užít. Investuji do pohybu a to se mi vyplácí, proto se mi váha drží a nepřibírám,“ přiblížila Ilona Csáková, která si nemůže stěžovat ani na nedostatek práce. V průměru má deset vystoupení do měsíce. „Někdy i více, hudba je můj život,“ dodala.

Na její tělesnou proměnu se podívejte do galerie, sami jistě uznáte, že vypadá fantasticky.

Související články

Další články