Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Panečku, ta má šmrnc! Kateřina Brožová (50) vystavila luxusní tělo jen v plavkách

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Je to jen pár týdnů zpět, kdy krásná Kateřina Brožová oslavila své 50. narozeniny. Jenže po snímcích v plavkách, kterými se pochlubila na svém profilu na sociální síti, se tomu nechce věřit. Oblíbená herečka má totiž postavu, že by leckteré dvacítky sfoukla jako svíčku.

Jestli se někdo může pochlubit z českých hereček tím, že zastavily čas, Kateřina Brožová může s ledovým výrazem ve tváři zvednout ruku. Půvabná Kateřina si vyrazila na dovolenou na exotické Maledivy, kde si užívá relaxu od pracovního zápřahu. Paradoxně si do luxusní a krásné destinace vyrazila sama – bez partnera Jaromíra Soukupa. „Pozdrav z Malediv, přátelé… pár dní sama na ostrově… léčba těla i duše…,“ uvedla Brožová ke snímkům, které mají rozhodně jiskru.

Herečka a moderátorka se pyšní výstavním tělíčkem, po kterém musí pokukovat každý muž. A Kateřina se netají tím, že své partie nemá úplně zadarmo. Pracuje na nich v posilovně. „Občas cvičím, je potřeba na to trošku dbát,“ vysvětlila s tím, že samozřejmě genetika je genetika.

Uznejte sami na snímcích, že Kateřina se má čím chlubit. A na svou postavu musí být náležitě pyšná. Od nás má rozhodně palec nahoru.

Související články

Další články