Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pandemie koronaviru drtí i influencerské hvězdy: Gabriel Jiráčková je v pasti, Biasiol si píská

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
koronavirus
Pandemie koronaviru zasáhla do životů milionů lidí. Někteří přišli o práci, druzí mají co dělat, aby se nějak uživili. Velké problémy hlásí i zoo, kterým dochází prostředky na krmiva zvířat. Zákeřný koronavirus zkrátka ovlivnil život každého z nás a ani české influencerské hvězdy nejsou výjimkou. Eva Feuereislová (30), Gabriel Jiráčková (20) a Veronica Biasiol (22) eXtra.cz prozradily, jak to nyní mají s prací a zda přišly o nějaké finanční příležitosti.

Koronavirová krize si nevybírá a zasáhla i některé české influencerky. Velké zklamání prožívá v současné situaci první česká Barbie Gabriel Jiráčková (20).

"Korona přišla snad jako úplně naschvál v ten nejnevhodnější okamžik! Přesně v den, kdy jsem měla v Praze na jedné klinice předoperační vyšetření kvůli implantátům zubů a na druhý den další vyšetření zase na jiné klinice v Bratislavě před operací prsou, a na další den naplánované nové vlasy v kadeřnickém salonu v Tatrách a focení v jednom tamním luxusním resortu, přišlo uzavření hranic se Slovenskem," zoufá si sympatická Gabriel, které nadělala pandemie koronaviru velký škrt v její kariéře.

"Odjezd do Kalifornie na Velikonoce tak velmi rychle vzal za své, stejně jako už domluvené kampaně v L. A., které jsem měla v létě fotit. Kdo ví, jak dlouho to vůbec ve Státech bude trvat a jak drsné to tam bude," sdělila Gabriel Jiráčková eXtra.cz s tím, že zatím je otázkou, co bude následovat. Nadšená ze situace ale rozhodně není.

Taková reality show hvězdička Eva Feuereislová je úplně v pohodě. "Já nechodím do práce a mám homeoffice. Instagram si obstarávám sama, takže je jedno, zda jsem doma nebo ne. Má to na mě ale dobrý vliv. Zjistila jsem po čtyřech letech, že nevydržím ve svém bytě, a tak jsem ho začala od podlahy předělávat a rekonstruovat," vzkázala Eva.

Podobně to má i půvabná Veronica Biasiol "Musím říct, že mě koronavirus nějak nezasáhl. Nemůžu chodit do posilovny. To se u mě změnilo. Co se týče peněz, tak je všechno při starém. Právě naopak si myslím, že spolupráce na Instagramu nyní dobře fungují a zatím se mě to opravdu nijak nedotklo."

Související články

Další články