Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pandemie 2022: Jak by to měla zvládnout jednotlivá znamení zvěrokruhu?

pandemie, rouška, muž
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co radí hvězdy jednotlivým znamením zvěrokruhu, jak zvládnout pandemii i v roce 2022. Komu mohou být nápomocní blízcí a rodina, kdo se naopak zabere do práce? Přečtěte si unikátní horoskop věnovaný tomuto složitému období. V galerii najde také každé ze znamení svůj tip.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Měli byste si udělat pořádek ve svých financích, aby vás každý výkyv tolik nerozházel. Váš stres během pandemie plynul právě z této oblasti. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se, že tentokrát nezvládnete další karantény svých dětí, naopak. Naučte je, že musí studovat i samy, a je nezbytné, aby projevily větší iniciativu. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V následujícím roce napravte mezilidské vztahy, které během tohoto období utrpěly. To, že vzájemně trávíte více času, není omluva pro hrubé a protivné chování. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud jste během pandemie změnili práci, pravděpodobně se teď potýkáte s novým začátkem. Zkuste si najít více času pro sebe a věnujte pozornost i svým duševním potřebám. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neměli byste tentokrát trávit tolik času u obrazovek, a naopak zařadit do svého života více sportovních aktivit. Vyvarujte se také pití alkoholu, vypadá to, že ho bylo až moc. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věci kolem vás se měnily tak rychle, že ani nevíte, zda vám současný stav vyhovuje. Pokud máte s partnerem cokoliv nevyřešeného, právě teď je vhodný čas tato témata otevřít. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Měli byste si uvědomit, jak je život vašich blízkých křehký a o to větší jim věnovat pozornost. Udělejte si tento rok více času pro svou rodinu a netravte dlouhé noci v práci. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pandemie vám ukázala, koho skutečně potřebujete vedle sebe a jaké práci se chcete věnovat. Myslete na to i tento rok a posuňte se zase o krok dále, hvězdy vám přejí. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Není nic, co byste tento rok nezvládli, v tom minulém jste prokázali velkou odvahu. Měli byste dál pracovat na svém sebevědomí a uvědomit si, že jste opravdu dost silné osobnosti. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud toužíte po novém pracovním impulzu, neváhejte a iniciujte jej. Pandemie vám ukázala, že není proč čekat, život je krátký. Nebojte se riskovat, žijete jen jednou. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V loňském roce jste sebrali odvahu k mnoha odvážným rozhodnutím, tento rok to bude stejné. Čeká vás mnoho dobrého, což vás udrží od stresu, který vám pandemie způsobuje. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

I tento rok by pro vás měl být zejména ve znamení rodiny a utužování přátelských vztahů. Nebojte se opustit to, co už vám více neslouží, a věřte sami sobě. V galerii najdete váš tip.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy